به شرکت صیام انترنشنل جنرال تریدینگ ال ال سی خوش امدید

شرکت صیام انترنشنل جنرال تریدینگ ال ال سی از سال ۲۰۰۵ به این طرف در زمینه های صادراتی و وارداتی با استفاده از یک شبکه وسیع سیستم گدام داری و لوجستیک در کشورهای افغانستان، دبی، پاکستان، ازبکستان، قزاقستان، تاجکستان و ترکیه خدمات متنوع را ارائه میدارد. دفاتر ما در کشورهای افغانستان، پاکستان، تاجکستان، ازبکستان، قزاقستان، ترکیه و دبی قرار داشته و تیم متخصص کاری ما در زمینه های احتیاجات شما همه در خدمت رسانی میباشد.

شرکت صیام انترنشنل یکی از توزیع کننده های انحصاری سمنت با کیفیت و برند های مختلف از نوع پورتلند میباشد. علاوه بر ان ما در بخش شکر از کشورهای مانند: پاکستان، هندوستان، آذربایجان به کشورهای همچون افغانستان، تاجکستان و ازبکستان نیز فعالیت گسترده داریم. همچنان ما در بخش تهیه پخته با کیفیت از کشور تاجکستان به شرکت های بزرگ تولید محصولات پخته در پاکستان نیز کار میکنیم.

با اجرای استندردهای بین المللی و انکشاف مهارت ها در دفتر مرکزی دبی اینک ما به عنوان یکی از مهمترین شرکای مورد اعتماد و مسئول توسط مشتریهای ما در زمینه های صادرات/واردات برنامه ریزی و ابتکار شمرده میشویم.

با کسب مهارت ها و دانش و تجربه طی سالهای مدید ما نه تنها نیازها بلکه بالاتر از توقعات مورد تقاضای مشتریهای خود را نیز مورد توجه و اجرا قرار داده ایم.

عملکرد و برخورد ما با پروژه ها بدون توجه به محصول ان در تمامی بخش های یکسان و با توجه و علاقه کامل بوده و هر نوع مانع را بدون در نظرداشت میزان و تاثیرات ان مورد توجه قرار میدهیم.

ما امده ایم تا هر رویاهای شما بدون در نظر داشت حدود مالی ان براورده سازیم.

Seyyam International General Trading LLC
Company Goa
چرا ما؟ ?

موقف و کیفیت محصولات و خدمات به ما کمک میکند تا پیش رو در زمینه فعالیت های خود باشیم. علاوتا دلایل کافی دیگری نیز وجود دارد که ما را کمک بیشتر مینماید تا موفق تر از رقبای خود در هر زمینه باشیم:

- - دفاتر مجهز و سراسری

- - تیم متخصص و متعهد

- - وسایل حمل و نقل مدرن و مناسب

- - وسایل حمل و نقل مدرن و مناسب

Company Goa
اهداف کمپنی

با تلاش های مستمر، با اتکاه به روش تمرکز به خواست و نیازها، امروز با افتخار توانسته ایم جایگاه خود را به عنوان یکی از وارد و توزیع کننده های عمده در سطح جهانی در بخش های مواد غذایی و غیر غذایی پیدا کنیم.

عامل عمده این موفقیت ها، توجه دقیق و محاسبه شده در روابط ما با تولید کنندگان و عرضه کنند‌ه ها و اصول ارزشی آن ، مشتریهای با ثبات و نیروی کار متعهد و متخصص بوده است. ما بهترین ها را در همه بخش های خود عرضه و تقدیم می داریم.

تفکیک نیازهای مشتریها و مارکیت و برآورده سازی آن نیازها و تطابق محصولات ما با آن نیازها با انتخاب عرضه کننده مناسب در زمان مناسب و در مکان مناسب روش کار ما را تشکیل میدهد.

خدمات عمده

خدمات عمده ما قرار ذیل است:

Company Goa
کشورهای تحت فعالیت ما
 • - دبی
 • - پاکستان
 • - افغانستان
 • - تاجکستان
 • - قزاقستان
 • - ازبکستان
 • - ترکیه
Company Goa
محصولات ما
 • - سمنت
 • - پخته
 • - شکر
 • - مواد غذایی
 • - کود کیمیاوی دی ای پی
 • - کود کیمیاوی یوریا

پیام رییس کمپنی

صیام انترنشنل سفر رویایی است که از طریق ایستادگی در برار مشکلات دوامدار بوجود امده است. دیدگاه ما با ایجاد صیام انترنشنل لمیتد به عنوان یک نهاد متعهد به براورده سازی نیازهای مردمی است که توسط تیم از افراد متخصص و متعهد و با ظرفیت بطرف موفقیت توسعه و انکشاف داده شده است. فعالیت های وارداتی و صادراتی شرکت صیام انترنشنل با توجه به براورده سازی نیازها از طریق شبکه های لوجستیکی و گدام داری استندرد و جهانی متمرکز میباشد. بدون شک قوت ما تیم متعهد و مسلکی ما است، انگیزه ای ما افتخار به عملکرد مناسب و تخصصی ما از طریق نهاد ما است. امانتداری و تعهد اساس فعالیت ما و کیفیت و صداقت نیت و حفظ محیط زیست هدف اصلی ماست. ارزشهای مورد توجه ما:

• اردات/صادرات محصولات با کیفیت، مطابق به استندرهای کیفی بین المللی، به عنوان هدف ابتدایی رفع نیازهای مصرفی مشتریهای ما و

• ارزش افزایی در عرضه محصولات به مشتریهای ما با توجه به شرایط مناسب ان، از طریق افراد متخصص و اموزش دیده و رهبری موثر تیم با تجربه به منظور ارائه عملیات و ارائه خدمات با کیفیت. هم چنان منابع قابل دسترس ما با ما اجازه میدهد تا به مارکیت ها رقابتی با نرخ های مناسب وارد شده و از طریق سطح معاملات عمده و با مطابق به نیازهای مشتریهای خود بشکل مستقیم سبب کاهش تمام شد محصول و مصرف انها گردیم.

محم نذیر هاشمی رییس کمپنی

Chairman's Message